• Menu
  • Menu

Poslední dvě prázdninové vyjížďky parním vlakem po krásách Posázaví

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » Poslední dvě prázdninové vyjížďky parním vlakem po krásách Posázaví

Proč nespojit výlet do jedinečné oblasti plné přírodní krás s nevšedním zážitkem na kolejích? Nasedněte 17. nebo 31. srpna do nostalgického vlaku s parní lokomotivou v čele a vydejte se proti proudu romantické Sázavy. Historii železničního cestování si v Posázaví užijete víc než kdekoliv jinde. A navíc na vás zde čeká řada zajímavých míst i program vhodný pro vaše děti.

výlet parním vlakem Posázavím
výlet parním vlakem Posázavím

Historii na kolejích si srpnové soboty vychutnají cestovatelé, kteří se vydají na výlety nostalgickým vlakem s parní lokomotivou.

Zvláštní vlaky vyjedou do Posázaví ze stanice Praha-Braník v 10 hodin a budou taženy parní lokomotivou zvanou „Čtyřkolák“. Cestu za poznáním vám rodičům jistě zpříjemní pivo Ferdinand, které se bude ve v bufetovém vagónu čepovat, což přijde v tomto letním počasí určitě vhod.

Nostalgický parní vlak vás doveze na zajímavá středočeská místa. Navštívit tak můžete městys Kácov, kde 17. 8. probíhá Kácovská pouť nebo poutní místo sv. Prokopa Sázavský klášter. Zpáteční jízdenka na vlak do Kácova vyjde na 280 Kč, Sázavy Č. Budy 240 Kč, děti do 15 let platí polovic, děti do 6 let mají cestu zdarma.

Více informací a přesný jízdní řád na: http://www.pivovarferdinand.cz/seznam-akci/posazavi-parnim-vlakem.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *