• Menu
  • Menu

Tvůrčí hra v přírodě

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Tvůrčí hra v přírodě
Praha - tvůrčí hra v přírodě
Praha – tvůrčí hra v přírodě

Sežeňte si  30 – 50 metrů látky jakékoliv barvy , vítězí ty zářivé odstíny.  Pokud chcete prohloubit své chmury , klidně si vezměte látku tmavou.

Praha - tvůrčí hra v přírodě
Praha – tvůrčí hra v přírodě

Pak se vydejte do přírody , na louku, do lesa nebo na skály. Do látky můžete zabalit stromy, vyplnit chybějící potok nebo cestu anebo s ní pokryjte  pyšně vyčnívající skálu. I řeka  nebo koryto s ledovou tříští má svá pohádkové kouzlo. Látka může sloužit jako dekorace, jako hrací plocha , můžete se do ní zabalit v případě chladu. Pokud fouká vítr napněte jako plachtu, ale pozor na úraz. Síla větru je obrovská a vaši milí by mohli odletět. Netrapte se tím, že na vás kolemjdoucí budou nechápavě  zírat, možná vám budou i trochu závidět. Hlavně dejte průchod své tvořivosti a hravosti. Je to krása a náramná legrace!

Praha - tvůrčí hra v přírodě
Praha – tvůrčí hra v přírodě
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *