• Menu
  • Menu

SKIPARK VELKÁ CHUCHLE

SkiPark Velká Chuchle. Do Chuchle to mám jen , co by kamenem dohodil , jezdím kolem vlakem do školy a slibuji si už delší dobu, že se na okruh do Chuchle podívám. Nejenom za sportem, ale také ze zvědavosti. Jsou jarní prázdniny a tak konečně vyrážíme. Je už soumrak, ale to nevadí dráha je osvětlená a tak se dá lyžovat i po tmě.Venkovní lyžařská dráha je vhodná pro každého. Můžou tady trénovat zkušení lyžaři, rekreační lyžaři i děti.

Trať je udržována kvalitní rolbou, dá se zde při dobrých klimatických podmínkách vyrábět technický sníh,  trať je osvětlena , pokud nemáte lyžařskou výzbroj výbavu vám zapůjčí (při naší návštěvě byla půjčovna zavřená ?)  a lyžování je  z d a r m a. Půjčovna se nachází v budově hlavní tribuny dostihového závodiště Velká Chuchle. Zapůjčí lyže vám i vašim dětem. Uvnitř se dá i něco málo občerstvit a jsou zde k dispozici toalety.

Je zde velký okruh , dlouhý asi 750 m, šířka asi 6 m a okruh dětský. Pokud je počasí , tak je dráha otevřena celou zimu. Pořádají se zde různé akce sportovní i zábavné. Součástí je i prostor pro  malou sjezdařskou školu. Trať se nachází v blízkosti hlavní tribuny a i na části parkoviště.

Otevřeno : každý den

U závodiště staví autobus MHD č. 244, který jede ze Smíchova a a vlak linka 7  , který jede z Hlavního nádraží nebo ze Smíchova ( každý de  cca 30 minut).  U závodiště je i parkoviště pro osobní vozidla

Ne vždy člověk může odjet na hory blízké či vzdálené a tak všem , kteří si chtějí zasportovat nebo poznat něco nového, doporučuji !

 

 

klíště

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *