• Menu
  • Menu

Terárium Praha

Jedovatí hadi – Terárium Praha

Pokud máte rádi hady, ještěry a další nejenom exotická zvířata, navštivte největší sbírku jedovatých hadů v České republice. Expozice živých zvířat je obohacena i o některé druhy drápkatých opiček /kosmani a tamaríni/ a můžete zde spatřit i některé  želvy…určitě vás ohromí obrovská krajta, kajmani, varani, prostě je na co koukat v pěkném prostředí a  návštěva stojí za to .

Terárium Praha - Dubeč
Terárium Praha – Dubeč

Pro  školy je připravena speciální nabídka pro skupinové návštěvy  teraria. Přijďte a ponořte se do světa plného poznání, zajímavostí a přírodních zákonitostí. A to vše zábavnou formou.

Výukový program

–  nabízí možnost obohacení školních vědomostí o nové poznatky, zkušenosti a zážitky
– program je veden průvodcem, probíhá v prostředí teraria a využívá různých praktických ukázek
– délka takového programu je 45 min., ale je možno individálně přizpůsobit na přání školy nebo učitele
– objednaný program je závazný (na náplň prohlídky se lze dotázat telefonicky či emailem)
– nabízí prohlídku pro všechny věkové kategorie i typy škol a organizací

Expozice je bezbariérová

Při budování rozsáhlé expozice jedovatých i nejedovatých plazů a jiných exotických zvířat se pamatovalo na naše spoluobčany se zdravotním a tělesným postižením.
Expozice je celá bezbariérová včetně sociálního zařízení. Ze stanic metra Háje a Černý Most jezdí na autobusovou zastávku Škola Dubeč nízkopodlažní autobusy.

 Ošetřovatelem na jeden den

Pokud máte rádi zvířata a hlavně hady a ještěry, třeba  uděláte radost  sobě nebo svým blízkým  certifikátem se kterým se v Teráriu  stanete ošetřovatelem na jeden den. Poznáte,  co vše zahrnuje péče o zvířata v teráriu.  Poznáte, že práce ošetřovatele není až tak snadná , jak se může na první pohled zdát.

Terárium Praha - Dubeč
Terárium Praha – Dubeč

Adresa : Terarium Praha

Starodubečská 10/36

Praha – Dubeč

Autobusem:

č. 111 a 329 ze stanice Skalka (konečná metra A), č. 240 z konečných stanic Háje (metro C) a Černý most (metro B) Zastávka ŠKOLA DUBEČ

Otevírací doba  : Po – Ne– 9-16 hodin

Vstupné : dospělí 150 Kč, Děti studenti důchodci, ZTP  80Kč, Rodinné vstupné 380 Kč

Prodej živých zvířat: Terárium Praha je držitelem veškerých oprávnění a dokumentů, které jej  opravňují chovat, importovat, nakupovat a prodávat živá zvířata.

Andy

Ve 12. letech mě rodiče poslali samotnou do Kanady a USA. Poznamenalo mě to a tak jsem asi cestovatel. Hodně jsem od té doby viděla a poznala a hodně ještě poznat chci.Tak uvidíme !

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

komentářů