• Menu
  • Menu

Thajsko 2021 – Expedice 3

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Asie » Thajsko » Thajsko 2021 – Expedice 3

Pak jsme prošli pasovou kontrolou, nezvykle dlouhou, kde nám překontrolovali znova všechny dokumenty. Po každém, kdo přišel, kompletně  vydezinfikovali celou „pasovou budku“ a vše čeho jsme se dotýkali.

Thajská karanténa v hotelu 02

Do Bangkoku  jsme přiletěli  7. ledna  kolem 12.00 hodiny, to jsme ještě Thajsko chválili jak dokonale je vše zorganizováno,  při té spoustě dokumentů a papírů, aby jsme mohli vstoupit do země.

Kontrola, kontrola, kontrola….na letiště Suvarnabhumi

Na letišti jsme byly zařazeni do řad, v každé řadě a v rozestupech byly postavené umělohmotné židle, na které jsme se usadili. Zaměstnanci a úředníci letiště /asi 5 / chodili mezi námi a kontrolovali zda máme všechny potřebné dokumenty. Když jsme přistoupili k úředníkovi na přepážce, tak nám opět zkontroloval všechny dokumenty a změřil teplotu. Pak jsme přešli část letiště a před pasovou kontrolou byla opět „kontrolní stanice“, kde na překontrolovali všechny dokumenty a změřili teplotu. Pak jsme prošli pasovou kontrolou, nezvykle dlouhou, kde nám překontrolovali znova všechny dokumenty. Po každém, kdo přišel, kompletně  vydezinfikovali celou „pasovou budku“ a vše čeho jsme se dotýkali.

Suvarnabhumi – letiště Bangkok

Odjezd na hotel

Pak už jsme si vyzvedli kufry a hned u východu nás čekal řidič minivanu z hotelu O2 Luxury Hotel ASQ, Bangkok. V taxíku jsme byli  4. Po příjezdu do hotelu měli v uzavřené časti lobby zřízenou „malou ambulanci“ s dvěma stolama. U prvního stolku stála sestřička ve skafandru, zkontrolovala všechny dokumenty, poptala se na zdravotní anamnézu, změřila teplotu a tlak a pak jsme postoupili k druhému stolku, organizačnímu. Tady nás obeznámili s režimem pobytu, objednáváním jídla, možnosti nákupů z řetězce 7/11. Každý den v 10 a v 18 musíme hlásit teplotu, kterou jsme si sami změřili. Chtějí od nás abychom si do mobilu nainstalovali „Line“,  přes který funguje veškerá komunikace s personálem a ostatními hosty. Honza si ho instaluje, já nemám v mobilu volnou kapacitu.

O2 Luxury Hotel ASQ

Dávají nám klíče. Mně 1012 a Honzovi 1011. Hurá. Pokoje v nejvyšším patře (nejsou tu komáři), máme balkony (na to jsme se při výběru hotelu zaměřili) vedle sebe, tak si můžeme spolu povídat, pít kafe a samotka není až tak zlá.

na pokoji

Pokoj je hezký, prostorný, čistý, postel perfektní. Internet funguje dobře, klima taky. V televizi máme 5 čínských programů a CNN. A to až po vyžádané změně. Původně jsme měli 8 thajských programů. Jídlo si objednávám den dopředu, vždy je to snídaně, oběd, večeře, s možností výběru ze 3. Je toho docela dost a jídlo je chutné. (ze začátku). Po 12 dnech toho mám plně zuby). Každý večer si doobjednávám misku studeného ovoce za 50 Bth.

O2 Luxury Hotel ASQ

První dny plynou v poklidu a pak se začnou dít věci!

 

zuzanahappy

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *