• Menu
  • Menu

Večerní Stezka korunami stromů Krkonoš

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Královéhradecký kraj » Večerní Stezka korunami stromů Krkonoš

Jarní prázdniny s dobrodružstvím

Pro všechny, kteří plánují jarní prázdniny v Krkonoších a přemýšlí, jak si zpestřit program, přináší Stezka korunami stromů Krkonoše sérii originálních večerních prohlídek. Ty se ponesou v duchu hry s překvapením. Nevšední zážitek si budou moci užít návštěvníci každou středu v únoru v čase od 17:30 a v první polovině března od 18:30. „Chceme, aby se návštěvníci bavili a zažili něco nového, neobvyklého. Zveme je proto na večerní prohlídky, během nichž se mohou těšit na tajemnou atmosféru večerního lesa, zábavu a dobrodružství. Akce je koncipována tak, aby se mohla zúčastnit celá rodina,“ uvádí Marie Jarkovská, ředitelka Stezky korunami stromů Krkonoše.

Stezka korunami stromů Janské Lázně

 

Prohlídky s hrami i čajem a grogem na zahřátí

Během speciálních prohlídek si budou návštěvníci moci vychutnat kouzlo večerního lesa. Vedle toho jsou pro ně připraveny zábavné hry, kdy si například vyzkouší, zda dokážou poznat lesní živočichy podle zvuků nebo očí a při výstupu na vyhlídkovou věž si poslechnou také zajímavé vyprávění o Krakonošovi. Průvodcem hravého večera jim budou ti nejpovolanější, a sice zástupci Správy Krkonošského národního parku. Na vrcholku vyhlídkové věže pak bude pro návštěvníky připraven také čaj nebo grog na zahřátí. Aby si zábavu opravdu užili, mají prohlídky omezenou kapacitu a je třeba se přihlásit prostřednictvím e-mailu: [email protected].

Stezka korunami stromů Janské Lázně

 

Termíny prohlídek: 7. 2., 14. 2., 21. 2., 28. 2., 7. 3., 14. 3.

Stezka korunami stromů Janské Lázně

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


komentářů