• Menu
  • Menu

Výstava Div vid v Nové galerii – do 3.11.2016

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Výstava Div vid v Nové galerii – do 3.11.2016

Pražské výstavy

Jsem opravdu moc ráda, že jsem tuhle malinkou galerii objevila! Další skvělá výstava v prostoru Nové galerie na Praze 2. Výstava Adama Kašpara, studenta AVU, s velice hravým a vystihujícím názvem DIV VID, představuje jeho nádherné krajinomalby.

DIV VID - Adam Kašpar

Olejové malby Vás do sebe svou skvěle zachycenou atmosférou přímo vtáhnou. Přemístí Vás do míst, kde člověk vnímá ohromnou sílu přírody, kde přemýšlí a kde se zároveň dokáže uvolnit a uklidnit.

DIV VID - Adam KašparMáte možnost se alespoň na chvíli ocitnout u mohutných islandských ledovců, stát na nejvyšším vrcholku Otztalských Alp, objevit tajuplná místa skrytých zákoutí českých lesů, nebo třeba blíže prozkoumat detaily Barrandovské skály, které se přetváří již od prvohor .

DIV VID - Adam Kašpar
Ať už Vás zajímá umění, příroda, nebo jen to, že je výstava zdarma, rozhodně stojí za to se přijít podívat 🙂 Výstava bude probíhat až do 3.11.2016!

Sára Schlitzová

Jsem studentkou Zahradní a krajinné architektury na ČZU v Praze. Za cestovatelku a dobrodruha se považuji již od chvíle, kdy mě starší sestra na půli cesty poslala samotnou do školky. Kromě cestování a fotografování (amatérské), ráda trávím čas s přáteli. Od malička se věnuji sportům a hře na housle. Taky ráda vyrazím za kulturou (divadlo, výstavy, kino).

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *