• Menu
  • Menu

Artsemestr zima 2019- VŠUP Praha

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Artsemestr zima 2019- VŠUP Praha

 Artsemestr do 29.1.2019

Jako každý rok, leden je pro vysokoškoláky měsícem zkoušek a na většině uměleckých školách také měsícem zimních klauzur. Tentokrát jsme s Jéňou zašli na VŠUP hnedka na vernisáž. Proběhla včera 24.1. Už když jsme vycházeli z metra bylo jasné, že budou prostory budovy nacpané. Při vkročení do budovy školy nás doprovázelo několik velmi příjemných vůní. Bylo zde totiž připravené občerstvení. Samozřejmě nechyběly ani nápoje.

Artsemestr 2019

My ale rovnou míříme na prohlídku. Začínáme systematicky od přízemí a postupně procházíme všechny patra až nahoru. Pokud srovnám letošní výstavu s loňským rokem, kdy jsem z několika ateliérů odcházela zklamaná, tenhle rok mě skoro v každém ateliéru alespoň něco oslovilo. Moc se nám líbil ateliér ilustrace, produktového designu, užitého umění, skla a za zmínku určitě stojí i ateliér intermediální komunikace. Zajímavé byly také návrhy českých bankovek v jednom z ateliéru grafického designu a několik výtvorů z ateliéru keramiky a porcelánu.

Artsemestr 2019

Letos mě Artsemestr moc bavil. Pokud tedy váháte, jestli se jít podívat na to co je  ve světě umění „nového“, za mě rozhodně běžte. Výstava potrvá až do 29. ledna 2019 (otevřeno 10-18 hodin).

Artsemestr 2019
Sára Schlitzová

Jsem studentkou Zahradní a krajinné architektury na ČZU v Praze. Za cestovatelku a dobrodruha se považuji již od chvíle, kdy mě starší sestra na půli cesty poslala samotnou do školky. Kromě cestování a fotografování (amatérské), ráda trávím čas s přáteli. Od malička se věnuji sportům a hře na housle. Taky ráda vyrazím za kulturou (divadlo, výstavy, kino).

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.