• Menu
  • Menu

Dahab

 Dahab  – potápění  na Sinaji – dovolená s dětmi.

Sharm el Sheik – Dahab  je vzdáleno asi 85 km od letiště . My jedeme jěště 20 km za Dahab . Jedeme rozpálenou krajinou. Přijíždíme možná na konec světa. Resort Happy Life Village , určen pro ty , kteří mají rádi klid , ne zástupy turistů na plážích a hluk .

Sharm el Sheik-dovolená s dětmi -Happy LifeVillage

 

Je to místo na relax a potápění na pobřeží Sinaje , v krásném prostředí obklopené červenými horami . Korál a průzračné moře se nachází přímo u hotelu.

Sharm el Sheik-dovolená s dětmi -Happy LifeVillage

Pro děti : bazény a tobogány v areálu. Možnost projížďěk na velbloudech, koních,možnost navštívit beduínské vesnice i oázy, provozovat vodní sporty a hlavně šnorchlování a potápění. .

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


komentář