• Dahab

  od • 7.7.2010 • Egypt • Štítky: , , 0 komentářů

  Zobrazit v mapě

   Dahab  – potápění  na Sinaji – dovolená s dětmi.

  Sharm el Sheik – Dahab  je vzdáleno asi 85 km od letiště . My jedeme jěště 20 km za Dahab . Jedeme rozpálenou krajinou. Přijíždíme možná na konec světa. Resort Happy Life Village , určen pro ty , kteří mají rádi klid , ne zástupy turistů na plážích a hluk .

  Sharm el Sheik-dovolená s dětmi -Happy LifeVillage

   

  Je to místo na relax a potápění na pobřeží Sinaje , v krásném prostředí obklopené červenými horami . Korál a průzračné moře se nachází přímo u hotelu.

  Sharm el Sheik-dovolená s dětmi -Happy LifeVillage

  Pro děti : bazény a tobogány v areálu. Možnost projížďěk na velbloudech, koních,možnost navštívit beduínské vesnice i oázy, provozovat vodní sporty a hlavně šnorchlování a potápění. .

  Jana Schlitzová

  O

  Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

  https://www.kamsevydat.cz

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *