• Menu
  • Menu

Pivovar Košice – Košická klubovňa

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Evropa » Slovensko » Pivovar Košice – Košická klubovňa

Po náročném pracovním dni na Slovensku přijíždíme do Košic. Nádherné staré náměstí je právě po dešti a po úmorném horku se dá trochu dýchat. Nás, ale památky tentokrát nezajímají, máme už jen málo času a hlavně máme hlad. Nejdříve jsme chtěly na halušky do Haluškárny, ale nikdo tam nebyl a tak jsme si to rozmyslely.

Košická klubovna

Košická klubovňa

Košická klubovňa nás oslovila  hned. Interiér, vlastní pivo i zajímavý jídelní lístek. Příjemná obsluha nás utvrdila, že jsme na správném místě. Za nás bylo jídlo i pivo skvělé!

Klubovny najdete i v dalších slovenských městech: Bystrická, Centrální, Karloveská, Petržalská, Ružoveská a Ventúrska. Tak to můžeme vyzkoušet příště. Každá Klubovna má krásný a pohodlný interiér, který navíc reflektuje městskou část, kde se nachází. V klubovně najdete dobré jídlo, které se skvěle hodí k pivu. Z jídel můžete vybírat i zajímavé recepty,  jako například morkové kosti či čerstvě pečené placky. Pouze v klubovně najdete unikátní pivo – Klubovňácku 11 °.

Košická klubovna

V nabídce je i tankové pivo:  Zlatý Bažant 12 °, pivo je skladováno nejmodernější technologií v tancích, která zaručí čerstvost a správnou kvalitu.

V klubovně jsou pořádány koncerty, promítání filmů, sportovní přímé přenosy, soutěže v šipkách a mnoho jiného.

Košická klubovna

Klubovna- síť restaurací a hospod na Slovensku i v Česku

Klubovna je úspěšná a etablovaná celoslovenská síť restaurací a hospůdek, která v sobě spojuje to nejlepší z tradic a  moderních trendů v gastronomii. Je to síť jednotná v kvalitním a chutném produktu, v servisu a základním designu interiéru, ale zároveň svým charakterem, lokalitou a výzdobou má každá restaurace odrážet i konkrétní čtvrt či město, kde se nachází. První, Centrální Klubovna v Bratislavě byla otevřena v březnu 2014 a ke dnešnímu dni je po Slovensku dohromady 7 Klubovna – 5x v Bratislavě, 1x v Olomouci a 1x Banské Bystrici.

Košická klubovna
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *