• Menu
  • Menu

Olympijské hry Rio 2016

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Jižní Amerika » Brazílie » Olympijské hry Rio 2016

Naši na olympiádě v Rio de Janeiro, Brazílie

 

Každá z olympiád je zážitkem, olympiáda RIO 2016, nebyla výjimkou. Čeští sportovci soutěžili za naší zem. Být přítomni na sportovišti nebo v „našem“ Českém domě, pro nás v exotické zemi jako je Brazílie, je nezapomenutelné. Celkové hodnocení sportovců patří odborníkům. Naši sportovci přivezli celkem 10 medailí a za to jim patří dík a obdiv.

Olympiáda RIO 2016
Olympiáda RIO 2016

 

České medaile

1 zlatá Lukáš  Krpálek judo/, 2 stříbrné  /Jaroslav Kulhavý –  horská kola  cross-country a Josef Dostál kanoistika K1 1000 m a 7 bronzových. / Josef Dostál kanoistika K 4 1000 m, Petra Kvitová – tenis, Prskavec Jiří – kanoistika vodní slalom K1, Ondřej Synek – veslování skif, Barbora Špotáková – hod oštěpem, Trefil Lukáš kanoistika K 4 1000 m, Lucie Hradecká a Strýcová Barbora – tenis dvouhra, Daniel Havel – kanoistika K4 1000 m, Daniel Havel – kanoistika K4 1000 m, Štěrba Jan – kanoistika K 4 1000 m, Lucia Šafářová a Radek Štěpánek – tenis dvouhra/.

Olympiáda RIO 2016
Olympiáda RIO 2016

Foto: Sochor Daniel

Dana Dajdulka

Více jak 15 let se pro mě stalo cestování drogou. Za tu dobu jsem mimo Evropu navštívila USA, Nový Zéland, Thajsko, Kambodžu, Velikonoční Ostrovy... poslední roky se mou láskou stala Jižní Amerika. Každá další cesta je pro mne nejenom výzvou, ale také uskutečněnými sny poznat místa , které tak dobře znám z knih a cestopisů.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *