• Menu
  • Menu

Petřín se psem

 

Vyrážíme dnes do Prahy s naším Doctorem. Je to vlastně poprvé, kdy zavítá do velkoměsta. Parkujeme na Smíchově, jdeme  Kinského  zahradou na Petřín. Je sobota a je tak krásně. Podzim čaruje a v zahradách i parcích je opravdu nádherně. Výhled na Prahu i sluníčko vylákalo spousty lidí s dětmi i pejsky.

 

Petřín
Petřín

 

Petřín

Z Petřína pak míříme na Újezd odkud se tramvají přemisťujeme na Národní třídu. Tramvaj se Doctorovi líbí a tak je vše bez problémů. Uličkami staré Prahy jdeme směrem na Staroměstské náměstí. Tady nás čeká další zkouška, jsme pozvané na oslavu narozenin do  našeho oblíbeného Fat Catu. Tady moc klidu není, Doctror leží pod lavicí a snaží se usnout. Doctor jako pozornost dostal misku s vodou. Kolemjdoucí ho nemíjejí bez povšimnutí, hladí ho a snaží se na sebe upoutat pozornost. Kolem 18 hodiny se loučíme a vyrážíme starou Prahou znovu na tramvaj a pak k autu. Doma večeře a pak už odpočinek a psí sny.

Doctor v Praze
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *