• Menu
  • Menu

Schladming-Dachstein – Lyžování

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Evropa » Rakousko » Schladming-Dachstein – Lyžování

Schladming-Dachstein

Patří k největším lyžařským střediskům Rakouska včetně ledovce Dachstein ve výšce 2700 m. 100% sjezdovek lze pokrýt sněhem od vrcholu až do údolí. 9 lyžařských vrcholů , 98 lanovek a 232 km kouzelných sjezdovek – Lepší v zimě už nenajdete!

Schladming-Dachstein

175 km upravených sjezdovek , 81 lanovek Vás hbitě dopraví nahoru a své služby Vám nabízí více než 40 útulných chat. Houpačka Schladminger 4-Berge-Skisschaukel (Hauser Kabling,Plana,Hochwurzen, Reiteralm) je centrem lyžařských zážitků.Celou nabídku perfektně završují rodinná lyžařská střediska Galsterbergalm,Fageralm,Stoderzinken a Ramsau am Dachstein.Nejmodernější zasněžovací zařízení i ledovec Dachsteingletser zaručují garanci sběhu a potěšení z lyžování od začátku zimy až do velikonoc.
Schladming je místem konání Světového mistrovství v alpském lyžování 2013.

Schladming-Dachstein

4 vrcholy vzájemně propojeny lanovkami : Hauser – Kaibling-Planai-Hochurzen-Reiteralm. Navzájem je propojeno 125 nejlepších kilometrů sjezdovek a 45 nejmodernějších lanovek a vleků.

Karty na celý den pro všechny lyžařské vrcholy pro všechny lyžařské vrcholy včetně 4 vrcholů vzájemně propojených lanovkami  vám poskytnou bezmezný lyžařský požitek!
Dospělí 43 Euro, Mládež 34,50 Euro, Děti 22,50 Euro.

Všechny lyžařské pasy (karty) jsou vydávány ve formě Key Card(bezdotyková karta na lyžování)

Andy

Ve 12. letech mě rodiče poslali samotnou do Kanady a USA. Poznamenalo mě to a tak jsem asi cestovatel. Hodně jsem od té doby viděla a poznala a hodně ještě poznat chci.Tak uvidíme !

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.