• Menu
  • Menu

Ski Family Dolní Dvůr – lyžování s dětmi

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Královéhradecký kraj » Ski Family Dolní Dvůr – lyžování s dětmi

Ski Family Dolní Dvůr

Areál Ski Family je vhodný  jak pro začátečníky tak pro  lyžování s dětmi. Skiareál se nachází na dvou protilehlých stráních v obci Dolní Dvůr. V sezóně, za normálních sněhových podmínek je areál v provozu denně. Pro malé děti máme Kid Park s dvěma vleky, zázemím a kamerou. Díky mírnému sklonu sjezdovek je areál vyhledávaným místem pro rodiny s dětmi a pro školní skupiny. Areál najdete v klidné části centrálních Krkonoš, 6 km od Vrchlabí a 8 km od Černého Dolu. Najdete zde kvalitní vybavení pro začínající lyžaře a snowboardisty s pravidelnou údržbou sjezdovek. Nechybí zde zkušební plácek, mini vlek a snowpark s nenáročnou slalomovou tratí. Areál je proto vhodný pro školní výcviky i rodiny s malými či většími dětmi, hledající lyžování v klidném prostředí bez front na vleky, nebezpečných sjezdovek a nepřizpůsobivých lyžařů.

Ski Family Dolní Dvůr

V areálu je nová servisní budova se skibarem, sociálním zař. i skiservisem, lyžařskou školou a půjčovnou. Díky systému technického zasněžování jsou v areálu zajištěny sjezdové traťě po celou lyžařskou sezónu. U areálu je k dispozici parkoviště.

 

Otevřeno je po-ne : 9-16 hodin , 18-21 hodin

Sára Schlitzová

Jsem studentkou Zahradní a krajinné architektury na ČZU v Praze. Za cestovatelku a dobrodruha se považuji již od chvíle, kdy mě starší sestra na půli cesty poslala samotnou do školky. Kromě cestování a fotografování (amatérské), ráda trávím čas s přáteli. Od malička se věnuji sportům a hře na housle. Taky ráda vyrazím za kulturou (divadlo, výstavy, kino).

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *