• Menu
  • Menu

Štrkovisko Komjatice

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Evropa » Slovensko » Štrkovisko Komjatice

Koupání v jezeře a rybolov.

Štěrkové jezero Komjatice patří rybářům, ale vykoupat se tady můžete. Ajka to tady už zná, protože jezero objevila už minulé léto při pracovní cestě po Slovensku. Parkovat a stanovat tady u jezera nemůžete. Osvěžení v horkém létě ale opravdu stojí za to!  Vody se nemůžeme nabažit a tak před cestou do Bratislavy si to raději ještě několikrát zopakujeme. Závidíme rybářům klid a krásnou vodu. Tak lovu zdar a zase někdy příště!

Štrkovisko Komjatice

Jezero o rozloze 45 ha s maximální  hloubkou 15-18 m patří k soukromým rybářským revírům. Najdete tady ostrůvky a poloostrovy , v některých místech jsou potopené stromy i části straých bagrů.

Rybáři zde chytají kapry, amury, jesetery.

Veškeré informace pro rybáře najdete: zde

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *