• Menu
  • Menu

Yasmine Hammamet

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Afrika » Tunis » Yasmine Hammamet

Moderní město obklopené plážemi 

Město je plné nových hotelů, krásných zahrad , obchodů, restaurací , kaváren a dalších vyžití pro turisty. Je příjemné, že ač moderní a turisty zaplněné město si zachovalo ráz původní  architektury . Tato oblast se rozkládá na jihu Hammametského zálivu a poskytuje dlouhé kilometry příjemné pískové pláže.

Yasmine Hammamet Tunisko – dovolená s dětmi

Ti co mají rádi spíše klid a chtějí si odpočinout od turistického ruchu a atrakcí,  jistě ocení možnost procházek nejenom po okolí a  dlouhém písčitém pobřeží, ale mohou se procházet i po romantických nádhených zahradách a parcích.

Yasmine Hammamet bylo speciálně zřízeno také kotviště jachet pro náročnější turisty. Plavba po Středozemním moři je tedy z této oblasti splnitelným přáním a movitějším hotelovým klientům zajistí dostatek dobrodružství a vzrušující zážitky.

Yasmine Hammamet Tunisko – dovolená s dětmi

Foto: Jana Schlitzová a Jan Schlitz

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *