• Menu
  • Menu

Chorvatsko Krk – kemp Bunculuka

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Evropa » Chorvatsko » Chorvatsko Krk – kemp Bunculuka

Na ostrově Krk v Chorvatsku jsme strávily pouze 3 dny. I za tak krátkou dobu jsme objevily několik krásných pláží s průzračnou vodou, navštívily města Njivice, Bašku a Vrbnik i pláž s léčivým bahnem v Soline. Na doporučení jsme také navštívily a také zde přespaly – kemp Bunculuka.

Naturist Bunculuka Camping resort 4+

Naturist Bunculuka Camping resort 4+

Do kempu jsme přijely v největším horku, žádnou rezervaci jsme udělanou neměly. Chtěly jsme přespat jednu noc, na recepci nás mile přivítali, dali nám mapu a řekli ať si jdeme místo vybrat.

Kemp je rozdělen na několik zón: pro stany, karavany . V kempu si můžete pronajmout karavan nebo mobilhoum. Fi zóna na recepci zdarma – Možnost připojení na internet v recepci (25 HRK/h).

Částečně zalesněný terén, upravené plácky na rovině, ve velké části pod stromy a cesta svažující k moři.

Naturist Bunculuka Camping resort 4+

Karavan 1/4 – klima, stanová přístavba (+1), pro 2-4 osoby (+ přistýlka). Klimatizované karavany umístěny na terase ve svahu nad mořem.
Mobilhome 1/4 najdete  na panoramatickém místě s krásným výhledem. Každý mobilhome /8 x 3 m/ má 2 ložnice) koupelnu se sprchou a samostatné WC, obývací místnost s možností přistýlky s kuchyňským koutem (velká lednice, mikrovlnka). Celkem pro 4-6 osob. Mobilhome jsou vybaveny klimatizací, SAT TV. Je zde i terasa s posezením. Celková plocha parcely je 100m2.

Nevím kolik se vejde do kempu lidí, ale asi hodně. Přesto je rozčleněn tak, že máte spousty soukromí, zóny jsou také rozděleny cenově.

Naturist Bunculuka Camping resort 4+

V areálu je několik budov se sociálním zařízením a sprchy.

My máme spaní přímo v autě, nejsme karavan a tak jsme nevěděly jak se zařadit do některé z kolonek. Zaparkovaly jsme na nejspodnějším parkovišti určeném pro auta ke stanové části u lesíka, kde stany stály. |Asi jsme měly nahlásit, že jdeme stanovat a i cena by byla určitě nižší než za karavan. Z auta jsme měly výhled přímo na pláž a s místem naprostá spokojenost.

Naturist Bunculuka Camping resort 4+

Pláž

Nenavštěvujeme kempy pravidelně, ale pláž byla důvod proč jsme zůstaly. Nádherná oblázková pláž, zaklíněná mezi skalisky. Pohled na průzračné moře, dál už jen ostrůvky a další skaliska, žádné hotely, obydlí, nic.

První šok, že zde potkáváme nahé lidi, trval jen krátce. Koupání bez plavek je to nej a tak jsme si rychle zvykly.

Pláž pro psy

Pro milovníky psů je asi dobrá zpráva, že na této krásné pláži můžete trávit dovolenou i s pejsky. Malá část pláže je určená právě pro ně.

Na pláži je možné si zapůjčit lehátka a slunečník /140 HRK/. Jsou zde sprchy, restaurace i obchůdek/.

Je zde moderní sociální zařízení, dva tenisové kurty. Příjemné je, že si můžete v jedné části, kde je restaurace bezplatně dobít mobilní telefon.

Pláž za úplatu můžete využít, i když nejste ubytovaní v kempu.

Z kempu je to příjemnou procházkou necelých 15 minut do krásného přístavního městečka Baška

Naturist Bunculuka Camping resort 4+

 

 

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.