• Menu
  • Menu

Místo u řeky Radotín

Léto u Berounky se psem

Krásný podvečer  u Berounky nikdy neomrzí. Je jedno jestli se vydáte z Radotína  dále na Černošice nebo opačným směrem. Pět ženských, z toho dvě fenky Ronja a Bonnie to už je pěkná tlupa a tak vyrážíme na náš oblíbený okruh. Auto necháváme na parkovišti U Ondřeje.

Místo u řeky Radotín

Místo u řeky je jako vždy příjemnou zónou pro odpočinek a relax. Jsem ráda, že i my jsme trochu  pomohli k oživení tohoto místa (Atelier Schlitz).Přecházíme Radotínskou lávku. Miluju ten pohled od školy i kostela  a bolí mě srdce, že toto dílo chtějí zbourat a nahradit novou lávkou.

Místo u řeky Radotín

 

Procházka kolem Berounky

Ronja s Bonnie chvíli řádí na malé pláži u řeky. Pokračujeme pak pomalu až k Radotínskému přemostění. Je příjemné, že za celou dobu potkáme jen jednu paní se psem. U řeky je několik rybářů, ale je tu klid a pohoda.

u Berounky

Radotínské přemostění

Cestou ochutnáváme červené i žluté špendlíky,je jejich kolem spousty. Užíváme si i ochutnávku ostružin, ještě potřebují trochu dozrát. Přecházíme po zavěšené lávce pro cyklisty a pěší pod Radotínským přemostěním a zpět jdeme po druhé straně Berounky. Skvělý výlet, utahaní jsou psi a my. Pohodový výlet trval 2 hodiny. Doporučujeme 🙂

Radotínské přemostění
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


komentářů