• Prázdniny v Telči

  od • 9.8.2017 • Jihočeský kraj • Štítky: , , , , 0 komentářů

  Zobrazit v mapě

  Festivalová letní Telč

  Návštěva malebného města Telče zapsaného do kulturního dědictví UNESCO může býti ještě povýšena o návštěvu nejdelšího hudebního festivalu v Čechách. Festival s krásnou atmosférou trvá ještě do konce tohoto týdne. (28. červenec – 13. srpen ).

  Prázdniny v Telči – hudební festival

  Hlavní scéna je na zámku, další přímo na náměstí a ve večerních hodinách  vše doplní skupiny s kytarami posedávajících v podloubí i na zahrádkách. Noční koncerty – noctuma pokračují v nově zrekonstruovaném Panském dvoře, kde se nachází  moderní sál, taková klubová scéna.

  Prázdniny v Telči – hudební festival

  Druhý týden právě probíhajícího pětatřicátého ročníku festivalu Prázdniny v Telči nabízí několik desítek hudebních vystoupení. Poslední víkend Prázdnin v Telči bude opět nabitý. O páteční koncert se postará Mňága a Žďorp, která v Telči představí své nové a kritiky ceněné album Třínohý pes. Sobota bude patřit kapelám Květy a Zrní a na náměstí se odehraje poslední večírek, s velkým pouličním hraním a společnou večeří po širým nebem.  „Bezkonkurenčně největší zájem je o nedělní vystoupení zpěvačky Lenny a folkrockového Jarretu. Také pohádky, které se každý den zdarma konají v zámeckém parku, lákají stovky diváků,“

  Program najdete zde. 

  Prázdniny v Telči – hudební festival

  Ondřej Semotán

  O

  Cestuji proto, abych se mohl vracet domů. Teprve když vidím, jak vypadá svět jinde, můžu vidět, jak vypadá doma. Kromě cestování jsem ponořen v hudbě, umění, příležitostném experimentálním filmaření, a zahradní architektuře, která mě živí. Pamatujte, že nikdy není pozdě začít hrát na hudební nástroj!

  http://www.inventurakrajiny.cz

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *