• Menu
  • Menu

CASCADA DE PEGUCHE – výlet k vodopádům

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Jižní Amerika » Ekvádor » CASCADA DE PEGUCHE – výlet k vodopádům

Musely jsme si vzít taxíka .Požádaly jsme řidiče , aby pro nás za 2 hodiny zase přijel. Bylo šílené vedro , navíc ta nadmořská výška kolem 3000 m se na nás poznamenala. Trochu  nás to zmohlo Vodopád byl pěkný, ale ne výjimečný.

Cascada de Peguche – Ekvádor

Určitě byl ,ale vítaným zpestřením na naší cestě po Ekvádoru.Trochu jsme fotily a prošly si vesničku a sedíme na patníku a čekáme na řidiče. Přijel přesně. Cesta do Quita, byla celkem dobrodružná. Nalezly jsme si k řidiči, ten všechny za námi zavřel, jel jako blázen, dopravní značení a červená, všechno jedno. Stavělo se každých pár minut, nastupují, vystupují, pořád jsme se smály a děsně nás to bavilo. Dojely jsme dobře, zašly si  v Quitu na náměstí Grande na rybku a pivo.

Cascada de Peguche – Ekvádor

Vodopády se nacházejí necelých 20 mïnut jízdy od města Otavala.

Dana Dajdulka

Více jak 15 let se pro mě stalo cestování drogou. Za tu dobu jsem mimo Evropu navštívila USA, Nový Zéland, Thajsko, Kambodžu, Velikonoční Ostrovy... poslední roky se mou láskou stala Jižní Amerika. Každá další cesta je pro mne nejenom výzvou, ale také uskutečněnými sny poznat místa , které tak dobře znám z knih a cestopisů.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *