• Menu
  • Menu

Tarzánia

Tarzánia- lanový park Jasná pod Chopkom – výlet s dětmi

Lanový park uprostřed krásné přírody.Užijete trochu adrenalinu, fyzické námahy a určitě je to prima zážitek. Lanové překážky jsou zavěšené na stromech nebo na umělých sloupech.Jsou ve výšce od 4-7 metrů.Jsou zde dvě trasy“ modrá (lehčí)- 281 m dlouhá a červená (těžší) -396 m dlouhá. Před absolvováním překážek musí každý projít instrukcí a nácvikem jištění na lanech a každý dostane horolezeckou výstroj.

Tarzánia – Slovensko,výlet s dětmi

Cestu absolvovala dcera s tatínkem.Již ve výrazu tváří poznáte pro koho to bylo snazší.Oběma se to moc líbilo! Poznámka : v době ,kdy my jsme zde byli , bylo absolvování dráhy omezeno výškou dítěte.Nejmladší dcera , ač velice mrštná na dráhu nebyla k jejímu obrovskému smutku vpuštěna.Povolená výška je myslím od 150 cm.Je paradoxem , že o rok později absolvovala náročnou expedici do Laoské džungle Gibbon experience, kde jsme se pohybovali na lanech ve výškách až 150 m nad džunglí.

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *