• Výlovy rybníků 2017

  od • 6.10.2017 • Česká republika • Štítky: , , , 0 komentářů

  Zobrazit v mapě

  Výlovy rybníků

  K podzimu patří nejenom měnící se nádherná barevná škála rostlin, ale podzim je také obdobím „ rybářských žní „ – výlovů rybníků. V tomto období se sčítá péče a tvrdá práce všech, kteří se o chovné rybníky starají. A právě v těchto dnech můžeme i my „laici„ trochu přičichnout k rybářskému řemeslu, zažít atmosféru výlovu a na mnoha místech i ochutnat nějakou tu rybí specialitu, zakoupit čerstvou rybu –  kapra, lína, štiku, amura, candáta a jiné..

  Někdo má rád velké akce a tak si může vybrat některý z  výlovů těch největších rybníků v ČR, ten největší Rožmberský . Kdo má rád komornější prostředí, ten ať vybírá z těch méně známých a rozlohou menších rybníků.

  Seznam a termíny výlovy rybníků rok 2017: Naše voda

  Vavřinecký rybník

  Vavřinecký rybník

   

   

   

  Jana Schlitzová

  O

  Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

  https://www.kamsevydat.cz

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *