• Menu
  • Menu

Výlovy rybníků 2018

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Výlovy rybníků 2018

Výlovy rybníků

K podzimu patří nejenom měnící se nádherná barevná škála rostlin, ale podzim je také obdobím „ rybářských žní „ – výlovů rybníků. V tomto období se sčítá péče a tvrdá práce všech, kteří se o chovné rybníky starají. A právě v těchto dnech můžeme i my „laici„ trochu přičichnout k rybářskému řemeslu, zažít atmosféru výlovu a na mnoha místech i ochutnat nějakou tu rybí specialitu, zakoupit čerstvou rybu –  kapra, lína, štiku, amura, candáta a jiné..

Vavřinecký rybník

Někdo má rád velké akce a tak si může vybrat některý z  výlovů těch největších rybníků v ČR, ten největší Rožmberský. Kdo má rád komornější prostředí, ten ať vybírá z těch méně známých a rozlohou menších rybníků.

Seznam a termíny výlovy rybníků rok 2018: Naše voda

Vavřinecký rybník

 

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *