• Menu
  • Menu

ZLÍN FILM FESTIVAL 30.5-4.6.2014

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Zlínský kraj » ZLÍN FILM FESTIVAL 30.5-4.6.2014

Dejte si do svého kalendáře .

ZLÍN FILM FESTIVAL – Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež je nejstarší filmovou přehlídkou svého druhu ve světě . V roce 2014 se bude konat v termínu 30. května až 4. června.

ZLÍN FILM FESTIVAL nabídne projekce nejnovějších filmů z celého světa pro děti a mládež, filmový zážitek z největšího kina ve střední Evropě, setkání s filmovými hvězdami na červeném koberci, workshopy a kreativní dílny na nejrůznější témata (např. dabing, animace, pixilace, Legománie atd.), soutěže a interaktivní programy, zábavně-vzdělávací bloky, sportovní disciplíny, prohlídky rádia či televizního studia.

Galavečer
Galavečer

Na návštěvníky čeká také celodenní doprovodný program s atrakcemi a soutěžemi – Den s Českou televizí, Den s Českým rozhlasem apod., zapojení do tradičních festivalových aktivit – Čítárna u čerta se známou osobností, Malování na chodníku, hudební koncerty, letní kino a spousta dalších!

Lego - filmová klapka
Lego – filmová klapka

VEŠKERÝ DOPROVDONÝ PROGRAM JE ZDARMA.

http://www.zlinfest.cz/

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *