• Menu
  • Menu

Chiricahua Arizona a kamenné špendlíkové hlavičky

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Severní a Střední Amerika » USA » Chiricahua Arizona a kamenné špendlíkové hlavičky

Chiricahua National Monument, nebo-li říše skal, jak toto úžasné místo nazývají Američané, je jedno z nejbáječnějších míst v USA, které je docela opomíjené. Pokud nemáte rádi místa přeplněná turisty, určitě se vydejte poznat krásu a klid tohoto přírodního skvostu. 8 mil nádherných výhledů při cestě autem a 17 mil tras určených pro pěší turistiku nabízí hledání „ducha místa“, zvuků přírody a místních obyvatel na více než 11 000 akrech.

ARIZONA USA Chiricahua – společné foto

Za povšimnutí stojí i ranč Ranch historic Distric, kde se dozvíte mnoho ze života lidí, kteří toto místo nazývali domovem. Pokud zde chcete přenocovat, nabízí se zde velice útulný kemp Bonita Canyon Campground, nabízející pouhých 25 stanových míst. Pokud preferujete kempování na samotě, můžete si postavit svůj stan v okolí Coronado National Forest land (bližší informace na www.fs.fed.us/r3/coronado).

Andy

Ve 12. letech mě rodiče poslali samotnou do Kanady a USA. Poznamenalo mě to a tak jsem asi cestovatel. Hodně jsem od té doby viděla a poznala a hodně ještě poznat chci.Tak uvidíme !

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *