• Menu
  • Menu

Hotel Hilton – Tuscon

Hilton – čeští studenti pracují v USA

Hotel Hilton najdete  v obchodní čtvrti města Tuscon . Je brzy ráno , celá naše česká skupina i další mezinárodní pracovníci čekáme , kam dnes budeme vysláni. Na mě a další dva padl Hilton.

Naše nadšení , že jdeme do Hiltonu bylo opravdové. Jsme světová parta ,  jedu já, mexický  a jamajský pracovník. Opět řídím  protože mí „kámoši“  nemají řidičák. Netečně nasednou do auta a jedeme. Začíná opět velmi slunečné a horké počasí. Když se na své spolupracovníky podívám, je jasné, že, co neudělám prostě nebude.

Hotel Hilton , Tuscon Arizona

Jdeme za šéfem hotelu, který nám má přidělit  práci. Skoro vykřiknu radostí, já dostávám golfový pojízdný vozík. Ne  však plný krásných holí, ale velmi napěchovaný pracovními pomůckami. Spolupracovníci žádnou radost nevyjadřují. Je jim to šumafuk! Máme velmi zodpovědný a kvalifikovaný úkol. Uklidit odpadky  po zdejších hostech, upravit , zamést a uhrabat okolí.

Vypadáme legračně:  vysoké boty , dlouhé pracovní kalhoty , pracovní rukavice. Bílá Evropanka a dva tmavší týpci….Hostům jsme lhostejní a tak se vydáváme na cestu zahradami, procházíme cesty i necesty a seznamujeme se s tajemnými a i hostům neznámými kouty . V některých prostorách obdivujeme luxus  v některých chaos a nepořádek. Napichujeme kelímky, odpadky, odhozené papírky od bonbonů a čokolád od zlobivých amerických dětí. Několikrát na nás vyběhnou zvířátka, která nás vyděsí nebo potěší , ale  hostům by se jistě moc nezamlouvala . V poledne dostáváme  oběd alá Hilton, je to dobré, jenom doufám, že nám nedali zbytky po hostech…

V průběhu celého dne se slastně projíždím s odpadky po cestičkách . Chlapíci se opravdu nepředřou a jediné , co dodržují jsou přestávky . Celodenní práce a vedro nás velmi vyčerpalo  a já se moc těším za svými kamarády a večerní výlet do okolí.

Hotel Hilton , Tuscon Arizona

Hilton Tuscon El Conquistador , Tenis Resort  – hotel je čtyřhvězdičkový, odpovídající vybavením svému označení a je zasazen do typické arizonské přírody.

Andy

Ve 12. letech mě rodiče poslali samotnou do Kanady a USA. Poznamenalo mě to a tak jsem asi cestovatel. Hodně jsem od té doby viděla a poznala a hodně ještě poznat chci.Tak uvidíme !

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *